O nas
Kawiarnia Rynkowa 7 to kultowe miejsce w samym sercu Kazimierza Dolnego.

To tu przesiadywali artyści, odbywały się koncerty i festiwale artystyczne oraz spotkania towarzyskie. Po kilku latach słynna Rynkowa zmieniła swoje oblicze i znów otworzyła się dla mieszkańców oraz wszystkich miłośników Kazimierza Dolnego.

Poza wnętrzami zmieniło się także menu. Możemy pochwalić się najlepszą pizzą w okolicy, którą nasi kucharze przyrządzają według tradycyjnej włoskiej receptury. Przygotowaliśmy również szeroki wybór herbat oraz kaw, a do tego pyszne desery w tym naszą firmową bezę z marakują.

Z naszego ogródka, jak za dawnych czasów, podziwiać można piękny kazimierski rynek oraz zabytkową XIX wieczną fontannę. Za to naszych gości bacznie obserwuje wykonany z brązu pies Werniks. Jest pierwszym w Polsce pomnikiem psa, a dotknięcie jego nosa przynosi szczęście.

Połączyliśmy dawnego ducha Kazimierza Dolnego z odrobiną nowoczesności i wyjątkowym designem... I tak powstała Rynkowa 7.

Zapraszamy wszystkich do magicznego Kazimierza Dolnego i Kawiarni Rynkowa 7.

Super lokalizacja, świetna atmosfera, ceny przystępne. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, mimo dużego ruchu zostaliśmy szybko obsłużeni :)
Natalia
Świetne miejsce w Kazimierzu Dolnym. Obsługa na najwyższym poziomie, zostaliśmy bardzo szybko obsłużeni. Panie kelnerki bardzo miłe. Zamówioną pizzę dostaliśmy po 10 minutach. Polecam to miejsce!
Justyna
Bardzo dobra pizza margarita, a podwójne espresso mistrzostwo! Na pewno będę wracała :)
Aleksandra